بازار مکمل، بازاری مناسب برای سرمایه‌گذاری


دکتر مهدی پیرصالحی عضو هیئت مدیره سندیکای تولیدکنندگان مکمل‌های رژیمی غذایی ایران:
بازار مکمل، بازاری مناسب برای سرمایه‌گذاری

«خوشبختانه سرمایه‌گذاری بسیار خوبی ازلحاظ تولید انجام‌شده است. امروز کارخانه‌ها تولیدی ما، مکمل‌هایی تولید می‌کنند که هم ازلحاظ تولید وهم ازنظر بسته‌بندی بسیار مطلوب است. »
دکتر پیرصالحی در گفت و گو با ستاد خبری ششمین همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی بیان کرد: منابع اولیه مکمل‌های تولیدی ما از معتبرترین منابع است. همچنین برخلاف گذشته، بسته‌بندی محصولات امروزی ما با بسته‌بندی محصولات مشابه خارجی برابری می‌کند و با اطمینان می‌توانم بگویم که این ظرفیت در کشور وجود دارد که بازار مکمل‌ها چه مکمل‌های ورزشی و چه مکمل‌های غذایی از تولیدات داخلی باشند.
عضو هیئت‌مدیره سندیکای تولیدکنندگان مکمل‌های رژیمی غذایی ایران در خصوص اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در عرصه مکمل‌ها گفت: نمایشگاه‌های تخصصی کمک می‌کند تا مصرف‌کنندگان با مکمل‌ها و نحوه مصرف آن‌ها آشنا شوند و از طرفی تولیدکنندگان یا واردکنندگان با بررسی شرایط بازار، این امکان را داشته باشند تا بتوانند بازار را منسجم‌تر کنند.
ششمین همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی همراه با برگزاری سمپوزیوم پایش سلامت مکمل‌های ورزشی از ۲۹ تا ۳۱ خرداد در مرکز همایش‌های بین المللی هتل المپیک برگزار می شود و امسال در پانل ویژه‌ای به « پایش سلامت مکمل‌های ورزشی » و بررسی « مکمل‌های تولید داخل» پرداخته خواهد شد.